Kategori: Diyet Ve Zayıflama

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun Zayıflama Sırrı Atkuyruğu Çayında!

Ekranların güzel oyuncusu Yeşim Ceren Bozoğlu’nu görenler şaşkınlığını gizleyemiyor.O hayat Benim dizisisinde canlandırdığı Nuran karakteri için 30 kilo alan Bozoğlu 21 günde 7 kiloyu nasıl verdi?
21 günde başarılı bir şekilde

PAYLAŞ TWEET
08 Haziran 2015
2977

Ümit Erdim’in Kilo Verme Sırrı Crossfit’te!!

Yıllardır fazla kiloları ile tanıdığımız ekranların sempatik sunucu ve oyuncusu Ümit Erdim

PAYLAŞ TWEET
03 Eylül 2014
1761

Yağ Depolarını Eriten Harika Çay..

Haydi bayanlar yaz geliyor..Yazın sahillerde düzgün bir fizikle dolaşmak istiyorsanız canlanın biraz…Günde en az 20 dakikalık bir yürüyüş,yanında yediklerinize içtiklerinize dikkat edip birde üstüne yağ depolarını eriten çay’ıda eklerseniz istediğiniz fiziğe sahip olmak hayal değil..

PAYLAŞ TWEET
26 Nisan 2014
1554

Pet Şişeyle Sarkan Kollara Elveda

Kadınların en büyük sıkıntılarından biride tuzluk tabir edilen kol kaslarının sarkmasıdır..Bu sebeple pek çok bayan askılı giysileri tercih etmiyorlar..Kol ve bacakların iç kısımları en zor sıkılaşan bölgeler olmasına rağmen düzenli ve inatçı egzersizle bunları yok etmek mümkün..

PAYLAŞ TWEET
24 Nisan 2014
1589

Sayarak Zayıflayın,Yaza Fit Girin!

Sayarak zayıflayarak yaza fit girebilirsiniz..Nasıl mı?Çok basit..İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya’nın

PAYLAŞ TWEET
23 Nisan 2014
1483

Zayıflatan Ayran ile Yaz’a Fit Girin!

Yaz mevsimine yaklaştığımız şu günlerde bayanlar harıl harıl zayıflama tarifleri arıyor,spor yapıyor ve diyete giriyorlar.Uzman Diyetisyen Deniz Berksoy tarafından hazırlanan ayran tarifini deneyin yanında sağlıklı beslenerek spor yapın yaza fit girin..

PAYLAŞ TWEET
21 Nisan 2014
1446

3 Adımda Basen Eriten Hareketler

Yaza daha fit girmek için bu 3 egzersizi uygulamanız tabiki tek başına yeterli değil.Yanında düzenli ve sağlıklı beslenme ile yaptığınızda aradaki farkı görmeniz elbetteki mümkün.

PAYLAŞ TWEET
21 Mart 2014
1502

Burcunuza Göre Zayıflama Yöntemleri

Yaz mevsimine sayılı aylar kaldı..Artık baharın ılık esintilerini yavaş yavaş hissettiğmiz şu günlerde burcumuza göre nasıl zayıflarız öğrenmek istermisiniz?
Koç burcundan başlayalım;

PAYLAŞ TWEET
21 Mart 2014
1473

Hızla Yağ Yakan Doğal İçecekler

Güneş yüzünü yavaş yavaş göstermeye başladı.İlkbahara sayılı günler kala içimizdeki enerjide gün yüzüne çıkıyor yavaş yavaş.Yaz’a daha fit girmek için yapacağınız diyet’e bu içecekleri de eklerseniz daha hızlı yağ yakacağınıza emin olabilirsiniz..

PAYLAŞ TWEET
12 Mart 2014
1497

Hızla Kilo Verdiren İki Besin

Yavaş yavaş kiloları verme mevsimi yaklaşıyor..Öncelikle spor ve sağlıklı beslenme ile istediğiniz kiloya ulaşmanız mümkün ancak,bazı besinleri tüketmeniz kilo vermenize ekstra katkı sağlamaktadır..

PAYLAŞ TWEET
04 Mart 2014
1445

Deniz Seki’yi Görenler Gözlerine İnanamadı!

Deniz Seki uzun süredir ekranlara gözükmüyordu.Diyet ve sporla 2.5 ay içinde 18 kilo veren Deniz Seki, yeni görüntüsüyle ilk kez Ankara’da sevenlerinin karşısına çıktı.
kilolarından şikayetçi olan

PAYLAŞ TWEET
18 Şubat 2014
1471

İşte Bu Yüzden Karın Yağlarınız Erimiyor!

Göbek yağlarını eritmenin pek çok yolunu biliyoruz ama birde yapmamamız gerekenleri biliyormuydunuz?Uzmanlar neden insanların çoğunun karnını eritemediğinin ve yağsız kaslara sahip olamadığının cevabını veren 5 sebebi açıkladı. İşte asla yapmamanız gerekenler…

PAYLAŞ TWEET
07 Ocak 2014
1458

Gwyneth Paltrow Kış Diyeti ile Zayıflayın!

Holywood’un güzel kadınlarından biri olan Gwyneth Paltrow kış harika fiziğinin sırrını paylaştı..Paltrow’un

PAYLAŞ TWEET
07 Ocak 2014
1460

Selahattin Dönmez’den Yağ Yakan Nohut Çorbası Tarifi

Uzman diyetisyen Selahattin Dönmez Star Tv’de Melek Baykal’ın sunduğu programa katıldı.Selahattin Dönmez Melek programında beslenme konusunda bilgiler verdi ve kuru baklagillerin beslenme ve zayıflamadaki öneminden bahsetti.Ayrıca Yağ yakan nohur çorbasının tarifini de verdi.

PAYLAŞ TWEET
18 Aralık 2013
1599

Hülya Avşar’ın Formunu Koruma Sırrı Leblebi’de

Hülya Avşar geçtiğimiz yıl verdiği dokuz kiloyu nasıl koruyor dersiniz? Avşar kızı sırrının leblebide olduğunu açıkladı..Hülya Avşar geçtiğimiz yıl diyetisyen eşliğinde verdiği dokuz kiloyu sıkı bir egzersiz programıyla vermişti..

PAYLAŞ TWEET
04 Aralık 2013
1571

Her gece Yenilen 1 Kaşık Bal Zayıflatıyor!

Zayıflama haberleri genelde bayanların en önem verdiği ve merakla takip ettiği haberlerin başında geliyor..Bilhassa zahmetsiz ve kolay olanları en dikkat çekicileri..Bunlardan biride her gece yenen 1 kaşık bal..Evet yanlış duymadınız her gece yenen 1 kaşık bal zayıflatıyor..

PAYLAŞ TWEET
03 Aralık 2013
1524

Ceyda Düvenci 5 Beden Nasıl İnceldi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Doktorum programının yeni sunucusu oyuncu Ceyda Düvenci 46 bedenden 36 bedene üşerek adeta genç kızlara taş çıkartıyor..
Ceyda Düvenci nasıl kilo verdiğini Vatan’dan Banu Duran’a anlattı..

PAYLAŞ TWEET
04 Kasım 2013
1564

Selüliti Azaltan 3 Önemli Hareket

Bayanların en büyük kabuslarından biri de uğraşmalarına rağmen geçmeyen selülitlerdir.Açıkcası selüliti yok etmek oldukça zor ve zahmetli iştir.Öyle dışardan kremler sürerek,beslenmeye dikkat ederek selülit malesef yok olmuyor..

PAYLAŞ TWEET
31 Ekim 2013
1439
Yeniler

Topuklu Ayakkabı

Bayanların vazgeçilmezi fetiş ürünü topuklu ayakkabı genç kızından ninelerimize kadar en kötü

PAYLAŞ TWEET
20 Aralık 2016
1416