Gözaltı Morluklarına Kırmızı Ruj

Güzellik 26 Ocak 2015
1568

Özellikle bayanların en büyük sorunlarından biri olan gözaltı morluklarına çözüm Hindistan’da bir Youtube kullanıcısından geldi.Genellikle sebebi yorgunluk ve kalıtımsal olan gözaltı morluklarını artık Hindistanlı bayanın yaptığı yöntemle yok edebilirsiniz..
Artık öyle pahalı kapatıcılara gerek yok,kat kat kapatıcı ile gözaltınızı yormaya gerek yok. Hindistan ’da yaşayan Vlogger Deepica Mutyala, kırmızı ruj kullanarak gözaltı morluklarını yok etmenin yolunu keşfetti. Deepica Mutyala, Youtube’da paylaştığı videoda turuncumsu kırmızı bir ruj ile gözaltı morluklarının yok ediyor.
Peki bunu nasıl yapabilirsiniz?
Morluklarınıza ve lekelerinize veda etmeniz için yapmanız gereken tek şey turuncumsu kırmızı ya da mercan rengi bir ruju göz farı fırçası ile gözaltlarınıza ve biraz da gözünüzün üstüne sürmek.
Daha sonra yüzünüzdeki kabarcıklara, yara izlerine ya da diğer lekelere de aynı işlemi uygulayabilirsiniz.
Kırmızı rujunuz ile kapattığınız lekelerden sonra fondöteninizi tüm cildinize uygulayabilirsiniz.

gozalti-makyaj-youtube

gozalti-makyaj-youtube-1

gozalti-makyaj-youtube-2

gozalti-makyaj-youtube-3

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Gözaltı Morluklarına Kırmızı Ruj” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1348

Sponsor Bağlantılar