Vücut Şekline Göre Nasıl Kot Pantolon Seçilmelidir?

Moda 15 Ocak 2015
1542

Herkesin kendine has bir vücut yapısı var ve ne yazık ki her kot pantolon herkesin vcüduna uygun olmayabilir.Bunu öğrenmenin yolu çok basit..İşte detaylar;
Armut Tipi kadınlar:Geniş kalça yapısına sahip olduğunuzdan dolayı belinizin darlığını ön plana çıkarmanız gerekmektedir.Bunun için koyu renk ve hafif streç özelliği olan, paçalara doğru genişleyen modeller seçin..Peki hangi pantolanlardan uzak durmalısınız?Skinny pantolonlardan ve yüksek belli kıyafetlerden uzak durun, bel çizginiz belli olsun..
Elma Tipli Kadınlar:Yüksek belli pantolonlardan sizin de uzak durmanız gerek, çünkü midenizi belirginleştirir ve kötü bir görünüme sebep olur. Koyu renkli dümdüz inen boru paça modeller sizin için ideal seçim.
Kıvrımlı hatlar: Yuvarlak hatlı kadınlar, vücudunda hangi bölgeleri zayıf göstereceğini iyi bilmeli. Kalça kısmı hafif streç ve bacak kısmı hafif genişleyen modelleri seçin. Böylelikle kalçalarınız fit durabilir. Küçük göğüsleriniz varsa yüksek belli kotları tercih edin çünkü yüksel bel göğüsle karın arasındaki mesafeyi daraltır.

pantalon-modelleri
Minyon kadınlar: Tüm modeller sizin için uygun ancak skinny jeanler şahane bir seçim olacak. Yüksek belli, uzun, bacağınızı saran kotlar, hem sizin hatlarınızı ortaya çıkarır, hem de topuklu ayakkabı ile kombinlerseniz, sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir.
Uzun boylular: Düşük belli modeller, bacak boyunuz ile vücudunuz arasında denge kurar ve praporsiyonunuz daha iyi durur. Yüksel belli pantolonlar daha da uzun durmanıza neden olacağından uzak durun. Boru paça ve hafif geniş paça sizin için uygun.
Kum saati tipi: Kum saati vücut yapısı en ideal yapılardan. Kıvrımlı, kadınsı ve orantılı. Sizin de tüm modelleri seçmenizden yana bir sıkıntı yok; tabi kıvrımlarınızı doğru şekilde öne çıkarabileceğiniz sürece… Skinny jeanler kıvrımlarınızı öne çıkarırken; geniş paçalar belinizin inceliği hakkında merak uyandırır.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Vücut Şekline Göre Nasıl Kot Pantolon Seçilmelidir?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1348

Sponsor Bağlantılar