Top Coat Kullanmak Neden Önemli?

Güzellik 12 Aralık 2014
1529

Cilt,saç bakımı kadar tırnak bakımıda güzelliğin vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor.Düzenli olarak yapılan tırnak bakımı daha güzel eller için oldukça önemli.
Öncelikle tırnak bakımı nasıl yapılmalı ona değinelim.
**İlk önce ellerinizi güzelce nemlendirin!
**Tırnak diplerinin daha yumuşak olması için katikül yağı uygulayın ve tırnak etlerini iyice geriye doğru ittirin.
**Tırnaklarını korumak için basecoat(tırnağı besleyin,güçlendiriyor) uygulayın
**İstediğiniz renkte ojenizi uygulayın!
**En üst bölüme ise şeffaf topcoat uygulayın!
Kısa dip not:Eğer sürdüğünüz oje dışarı taşma yaptıysa,elinizin altında bulunan kulak çubuğuna bir miktar asiton alıp,taşan yerleri rahatlıkla temizleyebilirsiniz.Tırnaklarınızın sağlığı için içinde aseton bulunmayan ürünleri tercih edebilirsiniz.
Klasik törpüler tırnaklarınızın yapısını bozduğu için kulla nat yada cam törpü tercih edebilirsiniz.Güzel tırnaklar için tırnaklarınızı her zaman aynı yöne doğru törpüleyin..

topcoat_oje
Peki topcoat neden önemli?
Top coat sadece ojenin daha uzun süre dayanmasını sağlamaz, aynı zamanda tırnakları güçlendirir ve kırılmaları önler. Tek yapman gereken, oje sürdükten sonra 2-3 dakika kurutmak ve sonra top coat uygulamak.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Top Coat Kullanmak Neden Önemli?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1356

Sponsor Bağlantılar