Plie Pulse Egzersizi Mükemmel Kalçalara Sahip Olun!

Sağlık 10 Aralık 2014
1527

Sağlıklı yaşamak için egzersiz şart ve her gün düzenli yapılan egzersiz ile kalp ve damar sağlığını geliştirmek,kaslarını korumak, forma girmek mümkün..
En etkili sporlardan biri olan ritmik yürüyüş’ün faydaları saymakla bitmez ancak tek başına yapılan yürüyüş sadece kilo vermede etkili olabilmektedir.Bölgesel sıkılaşma için o bölgeye yönelik hareketler yapmak daha yararlıdır.Mesela sadece kalça bölgesini çalıştırmak için neler yapabilirsiniz?
Tek bir hareketle sıkı kalçalara sahip olabilirsiniz nasıl mı?Hayalinizde sıkı ve seksi popoya kavuşmak için, “Plie Pulse” adı verilen çömelme hareketini denemelisiniz.
Plie Pulse çömelme hareketi nasıl yapılır
** Dik durun ve bacaklarınızı omuz hizanızdan biraz daha fazla açın. Bu pozisyonda parmak uçlarınızın dışarıya doğru bakmasına özen gösterin.
**Ellerinizi göğüs hizanızda birleştirin ve 90 derecelik açıyla çömelme pozisyonu alın. Çömelme pozisyonu aldığınızda vücudunuzun üst kısmını dik tutun.

plie-pulse
** Bu pozisyonda ayaklarınızı yerden kaldırmadan yukarı ve aşağı doğru 25 kez çömelip kalkın. Ardından çömelme pozsiyonunda 25 saniye bekleyin (2 numaralı fotoğraftaki gibi).
** Bu egzersiz hareketini 3 set halinde tekrarlayın. Bu egzersiz hareketini düzenli tekrar ettiğinizde kısa süre sonra seksi kalçalara kavuşacaksınız!

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Plie Pulse Egzersizi Mükemmel Kalçalara Sahip Olun!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar