Zahide Yetiş Evlendi..İşte Zahide Yetiş’in Gelinliği

Aktüel 22 Eylül 2014
1764

Ekranların sempatik sunucusu Zahide Yetiş geçtiğimiz hafta Paris’de kıyılan nikahtan sonra Türkiye’de de düğününü yaptı.Zahide ile Yetiş Hayata programında kına gecesi düzenleyen sempatik sunucu damadı stüdyoya getirmiş ancak yüzünü göstermemişti..
Adının Cem Arısoy olduğu işadamı ile önceki akşam Kuruçeşme ‘de muhteşem bir düğünle evlenen Zahide Yetiş’de böylelikle evliler kervanına katılmış oldu.

zahide-yetis
Programında pek çok gelinlik deneyen Zahide Yetiş’i gelinliği programında seçtiği gelinlikmi bilinmez ama kendisine çok yakıştığını belirtmek isteriz.Peki ünlü sunucu neden Paris’de evlenmeyi etrcih etti?Eşiyle birlikte basına mutluluk pozları veren Yetiş, “Paris’te evlilik teklifi aldığım için yine orada evlendik. Sonra ailelerimiz ve yakınlarımız için burada da bir düğün yapmak istedik. Çok mutluyuz” dedi.Düğüne aileleri ve yakın dostlarının yanı sıra Esra Erol, Müge Anlı, Gül Ergi gibi tanınmış simalar da katıldı.

zahide-yetis-dugun

zahide-yetis-dugun-1

zahide-yetis-gelinlik

zahide-yetis-gelinlik-1

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Zahide Yetiş Evlendi..İşte Zahide Yetiş’in Gelinliği” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar