Wet n Wild Ultimate Brow Kit ile ilgili Yorumlarım

Güzellik 10 Eylül 2014
1535

Kalemden far’a kadar pek çok kaş ürünü kullandım.Sanırım şimdilik en iyi performans aldığım ürünlerden biride Gratis’te satılan ve oldukça alıcısı bulunan wet n wild ultimate brow kit oldu..

wet-n-wild-ultime-brow-kit
Wet n Wild ultimate brow kit’i sadece performansından dolayı sevmedim tabiki…Kit’in içerisinde minik bir ayna,minnacık bir cımbız ve far’ı kolayca kaşınıza uygulayacağınız bir de fırça bulunuyor..Hepside süper iş görüyor doğrusu..Gelelim ürünün detaylarına..Ürün 3 bölümden oluşuyor.İki tanesi açık ve koyu renk kaş farı,diğeride sabitleyici wax..
Benim kaşıma ise wet n wild kaş kitinin içindeki açık ton uygun geldi..Süürümü kolay ve ipeksi dokusu doğrusu çok hoşuma gitti..Eğer kaşlarınızı sabitlemek istiyorsanız wax’ı kullanabilirsiniz.Ben wax’ı kullandım ama kullanmasanız da far tek başına  gün boyu etkisini sürdürüyor..
Ürün şu sıralar Gratislerde indirimde..Eğer bulunduğunuz il’de Gratis varsa mutlaka uğrayın ve bu ürünü yakından inceleyin.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Wet n Wild Ultimate Brow Kit ile ilgili Yorumlarım” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1429

Sponsor Bağlantılar