Ümit Erdim’in Kilo Verme Sırrı Crossfit’te!!

Diyet Ve Zayıflama 03 Eylül 2014
1769

Yıllardır fazla kiloları ile tanıdığımız ekranların sempatik sunucu ve oyuncusu Ümit Erdim resmen görenleri şaşkına çeviriyor..Ümit Erdim resmen verdiği kilolarla erimiş..
Yaklaşık 6 ayda 25 kilo veren Ümit Erdim’in kilo verme sırrı crossfit’te..Ümit Erdim hocası Erinç Taşdemir’le aksatmadan fonksiyonel hareketlerden oluşan ve yüksek yoğunlukta yapılan antremanları sürekli değişen crossfit sporuna devam ediyor..Peki nedir bu crossfit?

umit-erdem
“CrossFit genel güç ve kondüsyon programıdır. CrossFit tanımlanmış 10 temel fiziksel özelliğin gelişimini hedefler. Bu özellikler, Kardiyovasküler dayanıklılık, iş yapabilme kapasitesi, güç, esneklik, patlayıcı kuvvet, hız, koordinasyon, çeviklik, denge, vücut kontrolü olarak sıralanır.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ümit Erdim’in Kilo Verme Sırrı Crossfit’te!!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar