Angelina Jolie’nin Gelinliğini Çocukları Çizdi!

Aktüel 02 Eylül 2014
1519

Brad Pitt ve Angelina Jolie ha evlendiler ha evlenecekler derken sonunda evlendiler..Holywood’un en gözde çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin dünya basınından saklamayı başardığı düğünün fotoğrafları yayınlandı.
Düğünleri gibi fotoğrafların hangi medyada çıkacağına kadar bütün organizasyonu detaylıca planlayan çift, fotoğrafları People ve Hello dergisine verdi. Çocuklarının çizdiği desenlerden gelinlik Fotoğraflarda ilk göze çarpan Angelina Jolie’nin gelinliği Versace’nin tasarımcısı Luigi Massi’nin çizdiği gelinliğin duvağında çocuklarının çizdiği desenlere yer verdi. Jolie, bu ilginç gelinlikle ilgili People dergisine,” “Luigi ailemizin bir parçası. Ondan başka kimsenin gelinliği tasarlamasını düşünemezdim bile. Luigi çocukları tanıyor ve bu elbiseyi tasarlamak çok eğlenceliydi” diyor.

angelina-jolie-gelinlik
Brad Pitt oğlunun kravatını taktı Brad Pitt’in kostümü ise dolabından seçtiği bir takım elbiseydi. Kravatını almayı unuttuğu için oğullarından birini kravatını taktı.
Düğünde çiftin 6 çocuğunun her birinin de rolü vardı. Büyükler Maddox ve Pax, 813 ve 10 yaş) annelerini koltuğa getirdiler.
Kızları Zahara ve Vivienne annelerinin nedimeliğini yaptılar. Shiloh ve Know ise çiçek ve konfeti attılar. Düğüne yalnızca 20 kişi katıldı. Brad Pitt davetli sayısını sınırlı tutmalarını, « Bizim için bu önemli günde sakin ve rahat olmamız çok önemliydi. Bu çocuklarımızla paylaşmak istediğimiz çok önemli bir andı ve ailemiz için de çok mutlu bir andı” diye açıkladı.

angelina-jolie-gelinlik-1


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Angelina Jolie’nin Gelinliğini Çocukları Çizdi!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar