Bade İşçil’in Bebeği Azur Dünya’ya Geldi!

Aktüel 10 Ağustos 2014
1519

Güzeller güzeli oyuncu Bade İşçil geçtiğimiz yıl işadamı Malkoç Süalpile evlenip bir süre sonrada hamile kalmıştı..Hatta bir ara yurtdışına gidip doğum yapan ünlüleri eleştiren Bade İşçil,pek çok ünlüden de tepki almıştı..
Kendisininde yurtdışında doğum yapacağı söylense de Bade İşçil dün sabah Amerikan Hastanesi’nde sezaryenle bir erkek bebek dünyaya getirdi.
Anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Bade İşçil ve Malkoç Süalp, oğullarına ‘Azur’ ismini verdi. Azur, ‘masmavi, bulutsuz gökyüzü’ anlamına geliyor.
Normal doğum yapmak için hamileliğinin son günlerinde bile spor yapan Bade İşçil’in bebeğini sezaryenle dünyaya getirmesi herkesi şaşırttı.

bade-iscil


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bade İşçil’in Bebeği Azur Dünya’ya Geldi!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar