Sayarak Zayıflayın,Yaza Fit Girin!

Diyet Ve Zayıflama 23 Nisan 2014
1444

Sayarak zayıflayarak yaza fit girebilirsiniz..Nasıl mı?Çok basit..İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya’nın zayıflama formülü ‘’Sayarak Zayıfla’’ yöntemi “mucize” bir şekilde çok pratik ve sonuç veren bir yöntem. Bu formülün kalorisi kısıtlıymış gibi görünse de, pizzasından lahmacununa birçok yiyecek belli sınırlar içerisinde formüle uydurulabiliyor. Her besin grubundan alınması gereken limit belirleniyor ve günlük limitin planlanması öğreniliyor. Kilo problemi olan hastaların ne yediğinin bilincinde olmasını sağlayan 5333 formülü hastanın doyma miktarı ve vücut kitle indeksine göre, bütün besin grupları bağımsız değerlendirilmek üzere, +1 veya -1 şeklinde azaltılıp çoğaltılıyor.

diet (472 x 528)
Dr. Ayça Kaya, 2000 yılından beri uyguladığı bu yöntemi aynı isimli kitabı ‘’Sayarak Zayıfla’’ ile geniş kitlelere ulaştırıyor. Geçtiğimiz yıl yayınlanan Sayarak Zayıfla-5333’ ün yanı sıra Dr. Ayça Kaya bu yıl ikinci kitabı ”Sayarak Zayıfla Mutfakta” ile sağlıklı beslenme ve kaliteli yaşamanın yollarını anlatıyor.
Dr. Ayça Kaya ikinci kitabı Sayarak Zayıfla Mutfakta ile mutfaklarda reform yapmaya davet ediyor.
”Sayarak Zayıfla Mutfakta” şişmanlığın metabolik nedenlerini, yanlış davranış kalıplarını ortaya koyarak, sofralarımızda her zaman yer bulan yemekleri, daha az kalorili, metabolizmayı daha hızlı çalıştırmaya yönelik biçimde pişirme yöntemlerini anlatıyor. Dr. Ayça Kaya, bu kitapta sevdiğimiz yemekleri yağ yakan, tok tutan öğünlere dönüştürmenin sırlarını veriyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Sayarak Zayıflayın,Yaza Fit Girin!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar