Galata Kulesini Beren Saat’in Duvağı Süsleyecek!

Aktüel 23 Nisan 2014
1456

Nişanlısı Kenan Doğulu ile Mayıs ayında evlenecek Beren Saat’in düğün detayları oldukça ilginç..3 Şubat tarihinde Çubuklu 29’da aile üyeleri ve yakın arkadaşlarının huzurunda nişanlanan çift,mayıs ayındaki düğünleri için düğün için Kız Kulesi’ni düşünmüşlerdi.
Gecenin basına yansımaması konusunda fazlasıyla hassas olan Saat ile Doğulu, mekanın işletmecilerinden tarihi yerin etrafının brandayla örtülmesini istemişti. Olumsuz yanıt alan çift, bu kez Galata Kulesi’nde karar kıldı.

kenan-dogulu-beren-saat
Otantik bir düğün planlayan Kenan Doğulu, Beren Saat’in duvağının tıpatıp bir örneğinden yaptırıp, 67 metre uzunluğundaki kulenin külahından aşağıya kadar sarkıtacak.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Galata Kulesini Beren Saat’in Duvağı Süsleyecek!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar