3 Adımda Basen Eriten Hareketler

Diyet Ve Zayıflama 21 Mart 2014
1465

Yaza daha fit girmek için bu 3 egzersizi uygulamanız tabi ki tek başına yeterli değil.Yanında düzenli ve sağlıklı beslenme ile yaptığınızda aradaki farkı görmeniz elbetteki mümkün..
Hele de hergün düzenli yaparsanız farkı farkedeceksiniz..İşte, adım adım basen eritme hareketleri…

baseneritme
Dizinizi bükün
Yüz üstü yere uzanın. Dizinizi bükün ve yerden kaldırabildiğiniz kadar yukarı kaldırıp, yere değmeyecek şekilde geri indirin. Dizinizi kaldırırken nefes verin, indirirken nefes alın. Bu hareketi, her iki bacağınız için de 15 tekrarlı ikişer set olarak yapın.
İki dizinizi bükün
İki dizinizi beraber bükün. Yerden kaldırabildiğiniz kadar yukarı kaldırıp, yere değmeyecek şekilde geri indirin. Bu hareketi de 15 tekrarlı 2 set olarak yapın.
Sağ bacağınızı kaldırın

baseneritme_egzersiz
Dizinizi bükmeden, nefes vererek, sağ bacağınızı kaldırabildiğiniz kadar yukarı kaldırın ve yavaşça indirip başlangıç pozisyonuna geri dönün. Aynı hareketi sol bacağınızla da uygulayın. Bu hareketi 25 tekrarlı 3 set halinde yapın.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“3 Adımda Basen Eriten Hareketler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar