Hızla Yağ Yakan Doğal İçecekler

Diyet Ve Zayıflama 12 Mart 2014
1463

Güneş yüzünü yavaş yavaş göstermeye başladı.İlkbahara sayılı günler kala içimizdeki enerjide gün yüzüne çıkıyor yavaş yavaş.Yaz’a daha fit girmek için yapacağınız diyet’e bu içecekleri de eklerseniz daha hızlı yağ yakacağınıza emin olabilirsiniz..
Hızla yağ yakan doğal içecekler.
Kızılcık suyu
Kızılcık, antioksidan bakımından zengin bir meyvedir. Kızılcığın içeriğindeki antioksidanlar, vücutta yağ oluşumunu azaltır ve kilo vermeyi kolaylaştırır. Metabolizmayı ve sindirim sistemini de güçlendiren bu meyve, kilo vermek isteyenler için mükemmeldir.
Nar suyu
Nar, yüksek oranda lif içerir ve tüketildiğinde uzun süre tokluk hissi sağlar. Antioksidan zengini bir meyve olan nar, bağışıklık sistemini güçlendirir ve başarılı bir şekilde kilo vermeyi kolaylaştırır.

dogal-icecekler
Limon suyu
Kilo vermek ve hızlı yağ yakmak istiyorsanız limon suyunu en yakın dostunuz haline getirin. Sabah uyanır uyanmaz aç karnına içeceğiniz limon suyu, vücudunuzdan toksinlerin atılmasına ve hızlı kilo vermenize destek olur. Limon suyunu sade içemiyorsanız suyla karıştırarak için.
Havuç suyu
Havuç suyu, yüksek miktarlarda kalsiyum, potasyum, magnezyum ve betarakotenin yanı sıra, A, C K B1, B3 ve B6 vitaminlerini içerir. Zengin bir antioksidan deposu olan havuç, metabolizmayı güçlendirir ve kilo vermeyi kolaylaştırır. Bağışıklık sistemini de kuvvetlendiren bu mucize besin sizi hastalıklara karşı korur.
Altın çilek suyu
Altın çilek meyvesinin suyu en az portakal kadar tatlıdır. Yüksek miktarda C vitamini içeren meyvelerden olan altın çilek, kilo vermeyi kolaylaştırır. Metabolizmayı güçlendiren altın çilek, vücutta yağ oluşumunu da engeller.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hızla Yağ Yakan Doğal İçecekler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar