Eski Türkiye Güzeli Pınar Tezcan Güzellik Sırrını Anlattı!

Güzellik 21 Kasım 2013
1465

1996 Türkiye güzeli Pınar Tezcan güzelleşmek için emek harcamaya gerek yok dedi..Pınar Tezcan güzellik ile ilgili sırlarını New Beauty dergisine anlattı..37 yaşındaki güzel manken,hayatımda hiç cilt bakımı yaptırmadım. Spor salonunda, gözenekleri açtığı için buhar banyosuna girerim. Ayrıca peeling yapıyorum ama cilt maskesi kullanmıyorum.
Cildime çok iyi bakıyorum. 1995 yılından bu yana düzenli olarak cildimi nemlendiririm ve kremlerimi kullanırım. Tonik, nemlendirici ve makyaj temizleme jeli, en çok kullandığım ürünler. İçki ve sigara kullanmıyorum. Bunların da cildime olumlu etki ettiğini düşünüyorum.

pınar-tezcan
Normalde pek makyaj yapmıyorum. Güzellik felsefem; bakımda, makyajda ve giyim tarzında sadelik ve doğallıktır.
Benim için güzellik; bakımlı olmak demektir. Bakımlı kadın ise; saçını düzgünce toplamış, yüzüne biraz allık sürmüş kadındır. Güzellik için çok para harcanması gerektiğine de inanmıyorum. Herkes evde, kendi imkanlarıyla bakım yapıp güzelleşebilir.
Ben Arnavut Çerkez’im; genlerimin görüntümde büyük etkisi olduğuna inanıyorum. Bence iyi yaşlanmanın, kesinlikle genlerle ilgisi var. Mesela kimse benim 37 yaşında olduğuma inanmıyor. Benim annem de böyledir; 60 yaşında ama kimse tahmin edemiyor yaşını. O da çok zayıf ve zarif bir kadın.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Eski Türkiye Güzeli Pınar Tezcan Güzellik Sırrını Anlattı!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1429

Sponsor Bağlantılar