Akay Gelinliğin Depo Günlerini Kaçırmayın!

Aktüel 21 Kasım 2013
1436

Pek çok genç kızın rüyalarını süsleyen gelinlik markası Akay Gelinlik modelleri, “Özel Depo Günleri” kapsamında görücüye çıkıyor.Söz konusu gelinlik olunca ilk akla gelen marka olan Akay Gelinlik,yeni evlenecek çiftlere çok özel bir imkan sunuyor.
2013 yılının en çok tercih edilen modelleri, tül ve dantelin hakimiyetini sürdürdüğü, payet, boncuk işlemeli etekler ve farklı duvak çeşitleriyle “Özel Depo Günleri” 22-24 Kasım 2013 tarihleri arasında Akay Gelinlik’in Kuyumcukent’teki Premium mağazasında.

akay-gelinlik-depo-gunleri
Bu özel indirimden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey Akay Premium mağazasından randevu almak. Sonrasında tam da hayal ettiğiniz gibi bir gelinliğe uygun fiyatlarla sahip olabilmek için “Özel Depo Günleri”nden faydalanabileceksiniz. Akay Premium mağazasına gelerek 500 TL’den başlayan fiyatlarıyla farklı model ve tarzlardaki gelinlik modellerini görmeden evet demeyin.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Akay Gelinliğin Depo Günlerini Kaçırmayın!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar