Özlem Yılmaz’da Evlendi!

Aktüel 09 Kasım 2013
1742

Özlem Yılmaz’ı ilk kez Unutulmaz dizisiyle tanıdık.Pek çok dizide oynamasına rağmen hafızalarda kalan ilk dizisi unutulmazdı sanırız.Son dizisi Kaçak ile ekranlarda boy gösteren başarılı oyuncu 2011 yılından beri birlikte olduğu Ahmet Ayar ile dünyaevine girdi.
Özlem Yılmaz, eşi ile tanışma hikayesini böyle anlatmıştı: ‘Arkadaşımın diplomasıyla ilgili bir sorun çıkmıştı ve bunun için okul gittik. Bizi orada eğitmenlere yönlendirdiler. Odaya girdiğimizde karşımda Ahmet’i gördüm.Sonra bir daha karşılaştık ve bizi kahve içmeye davet etti. Görüşmeye başladık ve bugünlere kadar geldik. Kapıdan girdiğimde ‘Bu evleneceğim kız’ demiş.
Özlem Yılmaz, ilişkilerinin altıncı ayında evlenme teklifi aldığını ve kabul ettiğini söyledi. Yılmaz ve Ayar’ın düğünü 25 Ekim’de Renaissance Polat İstanbul Otel’de yapıldı. Düğüne ailelerinin yanı sıra çiftin yakın arkadaşları da katıldı. Geç saatlere kadar süren düğün töreninde Yılmaz, nikâhın kıyılmasından bir süre sonra gelinliğini çıkarıp beyaz bir elbise giydi.

ozlem-yilmaz-gelinlik

ozlem-yilmaz-gelinlik-1

ozlem-yilmaz-gelinlik-2

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Özlem Yılmaz’da Evlendi!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar