Selüliti Azaltan 3 Önemli Hareket

Diyet Ve Zayıflama 31 Ekim 2013
1402

Bayanların en büyük kabuslarından biri de uğraşmalarına rağmen geçmeyen selülitlerdir.Açıkcası selüliti yok etmek oldukça zor ve zahmetli iştir.Öyle dışardan kremler sürerek,beslenmeye dikkat ederek selülit malesef yok olmuyor..
Nice zayıf bayanlarda bile selülit görülebiliyor…Selülit hem dışardan krem takviyesi hem sağlklı beslenme hemde düzenli yapılan egzersizle azaltılabiliyor.Çünkü Selülit en fazla hareketsizlikten oluşuyor..Selüliti azaltmaya yönelik 3 pratik egzersiz hareketini yaparak Selülitlerinizle vedalaşabilirsiniz..

sellit1

Elleriniz belinizde bu harekette sağ ve sol ayağın tekrar adetleri 8 ile başlıyor. Haftanın 3 günü önerilen bu hareketi her seferinde 8,10,12sellit2 olarak artırıyorsunuz. Yavaş ve dikkatli bir şekilde yapılması gereken bu hareket belinde rahatsızlık olanlara önerilmiyor.Elde top ile yapılan ikinci egzersiz türünde ayaklar omuz hizasında açık. Bel altı kas grubundan nefes verip aşağı iniliyor ve nefes alarak kalkılıyor. Burada vücut ağırlığı kalça ve bacak kaslarında. Bu hareket kan dolaşımını hızlandırıyor.Eller omuz genişliğinde açık bir şekilde dizlerinizin üstünde sellit3durduğunuz bu harekette bacak kalçadan 90 derece açılıyor ve kapanıyor. Aynı zamanda popo da sıkılıyor. Yine 8 tekrar önerilen bu hareket selülitler için oldukça etkili.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Selüliti Azaltan 3 Önemli Hareket” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar