Scarlet Johanson’ın Sivilce İlacı Elma Sirkesi

Güzellik 29 Ekim 2013
1441

Hollywood’un en güzel kadınlarından biri olan Scarlet Johanson’un ilerlemiş yaşına rağmen güzelliğini nasıl koruduğunu merak ediyormusunuz?Ünlü yıldız, parfümünü yanından asla ayırmadığını söylüyor: “Parfümüm yanımda olmadan seyahat etmem. Çantam küçük de olsa yanıma alırım.” Scarlet Johansson, böylece her zaman seksi koktuğunu da itiraf ediyor.

Scarlett-Johansson (427 x 633)
Johansson, banyoda lavanta kokulu duş ürünlerini tercih ediyor. Ünlü oyuncu bu konuda bir de itirafta bulunuyor: “Bu ürünler; ‘Kalbim Sende’ isimli filmde canlandırdığım ‘Barbara’ rolüne uyum sağlamamda yardımcı oldu.” Pürüzsüz cildinin çok hassas olduğunu belirten Johansson, ürünlerini eczaneden alıyormuş.
Uzmanlar; koyu göz makyajının ve kırmızı rujun bir arada kullanılmayacağını söylüyor. Fakat Johansson, “Ben kuralları çiğnemeyi severim” diyor.
Ünlü yıldız, cildindeki sivilcelerden yana dertli. Uzun araştırmalardan sonra en etkili güzellik reçetesinin elma sirkesi olduğuna karar vermiş. Sirkeyi tonik olarak kullanıyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Scarlet Johanson’ın Sivilce İlacı Elma Sirkesi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1357

Sponsor Bağlantılar