Saçlarınızı Evde Doğal Yöntemlerle Açın!

Güzellik 25 Ekim 2013
1542

Saçlarınızın koyu renginden sıkıldıysanız,boya ile saçınızı harap etmek istemiyorsanız,doğallıktan yanaysanız bu haber tam size göre..Evinizdeki ürünlerle saçınızın rengini doğal bir şekilde açabilirsiniz.Nasıl yapacağınızı detaylarıyla yazımızda bulabilirsiniz.
Hep bilinen yöntemlerden biride Papatya çayı..Aktardan alacağınız bir miktar papatyayı çaydanlıkta kaynattıktan sonra soğumaya bırakın.Saçınızı yıkadıktan sonra papatya çayını saçlarınıza güzelce uygulayın. Dışarıya çıkıp çayla ıslattığınız saçlarınızı güneşte 30-60 dakika kurutun. Saçlarınız istediğiniz doğallığa gelene kadar aynı işlemi her iki günde bir tekrarlayın.

sac-acma-dogal
Bal ile saç açma
Size saçma gelebilir ancak bal saç rengini açmada oldukça başarılı bir besindir.Çok yapışkan olduğuna bakmayın.Balı nemli saçınıza doğrudan uygulayabilir ve saçlarınızın iki saat bu şekilde kalmasını sağlayabilir ya da bir saç spreyi şişesinde bal, limon ve suyu karıştırıp, bir saat boyunca güneşte durabilirsiniz. Saçlarınızı baldan tamamen arındırmak için birkaç kez yıkamak zorunda kalabilirsiniz, ancak bu yöntem saçlarınıza dolgunluk ve ışıltı verecektir.
Limon ile saç açın
Saçı sertleştiren limon aynı zamanda saç açan harika bir besindir.Bir saç spreyi şişesinin dörtte birini taze sıkılmış limon suyuyla ve şişenin geri kalanını da suyla doldurun. Bu karışımı kafa deriniz ıslanmayacak kadar saçlarınıza uygulayın. 30 dakikasını dışarıda, güneş ışığında geçirerek limonlu suyu 2 saat saçınızda tutun. Derinizin kabarmasına neden olacağından limonlu su derinize temas etmişken güneş ışığına çıkmamaya gayret edin. Saçlarınızın kurumasına sebep olacağı için karışımı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra saçlarınızı kremlemeyi unutmayın.
NOT:Bu yöntemlerden sadece bir tanesini uygulamanız yeterli olacaktır.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Saçlarınızı Evde Doğal Yöntemlerle Açın!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1354

Sponsor Bağlantılar