Prens George Alexander Louis Vaftiz Töreni Gerçekleşti..

Aktüel 24 Ekim 2013
1446

Arkadaşlıkları,düğünleri ve bebeğin doğumuyla gündemden düşmeyen gözde çifti Cambridge Dükü ve Düşesi William ile Kate’in temmuz ayında doğan bebekleri Prens George Alexander Louis’in vaftiz töreni St James Sarayı’ndaki kraliyet şapelinde, Anglikan kilisesinin en kıdemli din adamı Canterbury Başpiskoposu yönetiminde gerçekleştirildi.
Kate Middleton2un doğumuna gösterilen aşırı ilgi vaftiz töreninde yok denilecek kadar azdı.Bu arada geleneksel olarak Buckingham Sarayı’nın müzik odasında yapılan vaftiz töreni için bu kez kraliyet ölçülerine göre mütevazı olarak görülen şapel tercih edildi.

kate-middleton-bebegi-vaftiz
Cambridge Dükü ve Düşesi William ile Kate’in Prens George Alexander Louis’in vaftizi için bu şapeli seçmesinin dikkat çekici bir sebebi bulunuyor. William’ın annesi Prenses Diana’nın tabutunun cenaze töreni öncesindeki günlerde bu şapelde bekletildiği biliniyor. Tören öncesinde bütün kraliyet ailesi bu şapele gelerek Diana’ya son kez veda etmişlerdi.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Prens George Alexander Louis Vaftiz Töreni Gerçekleşti..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar