Kate Middleton’un Dümdüz Olan Karnının Sırrı

Aktüel, Güzellik 22 Ekim 2013
1467

2012 yılında ‘En Etkileyici 100 Kişi’ arasına giren güzelliği ile başdöndüren Cambridge düşesi Kate Middleton’ın harika fiziğini görenler gözlerine inanamadı.
22 Temmuz’da oğlu Prens George’u doğurduktan sonra kısa sürede kilo vermişti ancak Kate Middleton, geçtiğimiz günlerde başkanlığını yaptığı SportsAid Derneği’nin voleybol antrenmanını izlemeye gittiğinde sahaya inip voleybol oynayınca herkesi şok oldu!Cambridge düşesinin dümdüz karnını görenler onun sadece üç ay önce doğum yapmış bir kadın olabileceğine inanamadı.

kate-middleton

İşin sırrı neydi peki.Düşes Dukan Diyetiyle mi bu hale gelmişti..Yakın çevresine göre ;Kate’in sadece yemek porsiyonlarını küçük tutarak, bebeğini emzirerek, uzun yürüyüşlere çıkarak ve doğum sonrası yoga derslerine katılarak eski formuna döndüğü iddia edildi.Kate Middleton’ın lisedeki kayak takımından yakın arkadaşı 29 yaşındaki Emma Sayle, Düşes’in hamileliği boyunca da düzenli olarak egzersiz yaptığını ve sadece 13 kilo aldığını söyledi. Life and Style dergisine konuşan Sayle “Hamilelik boyunca Kate düzenli olarak spor salonuna giderek ve koşuya çıkarak formda kaldı. O zaten egzersiz yapmayı da çok sever. Hamileyken bol bol yüzüp pilates yaptı. Bu da onun bebek kilolarından kolay kurtulabilmesine imkan verdi” dedi.
Uzmanlar, hamile kalmadan önce günde bir saat spor yapan ve sağlıklı beslenmeye özen gösteren Kate’in genç yaşı ve vücut yapısı da göz önünde bulundurulduğunda kilolarını kolaylıkla vermesinin şaşırtıcı olmadığını belirtti. Kate’in genetik yapısı açısından şanslı olduğu, anne ve kız kardeşiyle olan fotoğraflarına bakınca apaçık ortada.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kate Middleton’un Dümdüz Olan Karnının Sırrı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1373

Sponsor Bağlantılar