Justin Bieber Gelişmiş Kaslarını Göstermeye Bayılıyor!

Aktüel 12 Ekim 2013
1445

Justin Bieber artık büyüdüğünü bir şekilde kanıtlamak istiyor.Bazen davranışların dozunu arttırarak gündeme gelmeye çalışıyor,bazende kendini değiştirerek..
Justin Bieber şimdide geliştirdiği kaslarını gösterme çabasında..Yaşından küçük görünmesi aslında onun için bir avantaj ancak o nedense bunun tersini kanıtlamak istercesine yaşından büyük tavırlar sergiliyor.

justin-bieber-kas

Geçtiğimiz gün verdiği konser sonrası geliştirdiği kaslarını instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Bieber’e tam 900 bin beğeni geldi.
Fotoğrafta üzerinde bir şort ve bir beyzbol şapkası olduğu görülen Justin, hayranlarından yeni görüntüsüne ilişkin çok sayıda iltifat aldı.Bakalım Justin kadın hayranları tarafından daha fazla çekici olmak için daha neler yapacak?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Justin Bieber Gelişmiş Kaslarını Göstermeye Bayılıyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar