Ev Dekorasyonunuzu Şifalı Taşlara Göre Yapın!

Ev Dekorasyon 06 Ekim 2013
1529

Günlük yaşamda yaşadığımız ufak tefek sıkıntılar stres yaratıp bizleri pozitif düşünmekten uzaklaştırır.Bundan dolayı hep bir arayış içerisine gireriz.Kendimizi iyi hissettirecek bir şeyler arar dururuz..Bunlardan biride şifalı olduğunu düşündüğümüz pozitif enerji veren taşlardır..
Taşları her alanda kullanırız.Kimi zaman kolye kimi zaman yüzük kimi zaman da evimizde süs olarak bulundururuz..Peki bu yarı şifalı taşları dekorasyonda kullanmayı düşündünüz mü hiç..

sifali-taslar-dekorasyon
Evet tüm dünyada alternatif tıp olarak değerlendirilen taşlar, yaşadığınız mekanlardaki kötü enerjiyi dışarı atmanın yollarını sunuyor.Nasıl mı?İşte taşlar ve özellikleri
Amatis: Evdeki negatif enerjiyi çeker. Ancak 3-4 günde bir yıkanmalı ve kendi kendine kurumalıdır. Cam bir kavanozun içine koyacağınız su ve kaya tuzu da aynı etkiyi yapar. Onu da 3-4 günde bir değiştirmeniz gerekir.
Yeşim: Yeşim taşı ve turkuaz taşların hemen hepsi bereket ve bolluk getirir.
Beyaz: Kuvars kristalleri, negatif enerjiyi nötürize eder. Evdeki enerjiyi dengelemek için küre şeklinde olmalıdır. Merdiven altına konulursa, yukarıdan gelen enerjiyi dengeler.
Akik Taşı: Sağ kolunuzun üst kısmında bilezik gibi taşırsanız yaratıcılığınız, üstünüzde taşırsanız başarınız artar.
Pembe Kuvars ve Amatis: Bu taşları küvete koyun. 20 dakika bekletin. İçine adaçayı yaprakları atın. Küvetin etrafında mum ve tütsü yakın ve 20 dakika küvette kalın. Tüm kötü enerjilerden arınmış olacaksınız.
Kırmızı Taş: Evdeki durağan enerjiyi hareketlendirir.
Çöl Gülü Taşı: Sakin enerji sağlar. Çok hareketli ve kavgalı ortamlar için idealdir.
Zenginlik Kesesi: Yeşil bir kesenin içine ay taşı, akik taşı ve kan taşı koyarak, evin dört tarafına yerleştirir ve bir keseyi de yanınızda taşırsanız, bol para gelmesini dileyebilirsiniz.
Dip Not:Tüm taşları kullanmadan önce yapmanız gerekenler var. Aldığınız taşı negatif enerjisi gitsin diye toprağa gömün ve sonra çıkarıp yıkayın. O gün boyunca güneşte bırakın kendi kendine kurusun. Bir gece boyunca siyah bir kesenin içinde ay ışığına bırakın, ancak dolunay olmamasına dikkat edin. Bunun sebebi 4 elementi de taşların içinde barındırmasını sağlamaktır. Ertesi sabah sol elinize alıp tüm enerjinizi yüklüyorsunuz, sonra sağ elinize alıp ne için kullanmak istiyorsanız ona niyet ederek kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ev Dekorasyonunuzu Şifalı Taşlara Göre Yapın!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar