Kim Kardashian Bebeği North

Aktüel 05 Ekim 2013
1437

Kim Kardashian geçtiğimiz aylarda minik kızları “North” dünyaya geldi.Oda diğer ünlüler gibi minik kızını bir süre kameralardan uzak tutmayı yeğledi.Öyle ki kendi bile aldığı doğum kilolarını verene kadar kamera karşısına çıkmayacaktı ancak bu sözünü tutamadı..
Kanye West ile Kim Kardashian’ın minik kızları North’un fotoğrafı anneannesi Kris Jenner’ın sohbet programında ekrana geldi.Fotografta bebeğin tıpkı Türk üsulü gibi kundaklandığı gözlerden kaçmadı..

kim-kardashian-kizi-north
Anneanne Jenner torununun “Annesi ile babasının harika bir karışımı” olduğunu söyledi. Jenner minik North’un gözlerini annesinden yanaklarını ve dudaklarını da babasından aldığını dile getirdi.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kim Kardashian Bebeği North” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar