Ebru Şallı’nın Yüzüne Ne Olmuş?

Güzellik 05 Ekim 2013
1597

Geçtiğimiz aylarda büyük aşk duyduğu eşi Harun Tan’dan ayrılan ve adı Sinan Akçıl ile aşk dedikodularına karışan Ebru Şallı bir davette ortaya çıktı.Habercilerden köşe bucak kaçan Ebru Şallı bu davette kameralardan kaçamadı..
Yanlız Ebru Şallı’yı görenler gözlerine inanamadı.Ebru Şallı’nın yüzündeki şişliğe kimse bir anlam veremedi.”Yüzünüze bir şey yaptırdınız mı?” soruları karşısında gülümseyerek “Hayır hiçbir şey yok. Estetik olsa söylerdim” dedi.

ebru-salli-sis-yuz
Ebru Şallı’nın şiş yüzü aynı zamanda sosyal medyada da ti’ye alındı. Twitter’da “Arıların saldırısına mı uğradın Ebru. Estetik yoksa arı var” yorumları yapıldı.
Davetteki sosyetikler “Ebru yüzüne dolgu yaptırmış. Ama çok şişmiş. Keşke bu halde gelmeseydi” dedikodusu yaptı. Ebru Şallı ise çok iyi dinlendiğini, bu durumun yüzüne yansıdığını söyledi!

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ebru Şallı’nın Yüzüne Ne Olmuş?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1347

Sponsor Bağlantılar