Riff Cohen Başarıda Hızla İlerliyor..

Müzik 04 Ekim 2013
1522

Muhteşem bir sese sahip Riff Cohen başarıda hızla ilerliyor..28 yaşındaki başarılı sanatçı 8 yaşından beri müzikle ilgileniyor.İlgilenmekle kalmıyor kendi şarkılarını kendi besteliyor..
Sahnede gösterdiği üstün performansı ile göz dolduran Riff Cohen’in albümüyle aynı ismi taşıyan ilk single’ı ‘A Paris’ için çekilen video klibi ile bir milyonun üzerinde izlenme rakamına ulaştı!

Riff-Cohen
Şarkılarını genelde ibranice seslendiren Riff Cohen Tel Aviv doğumlu ve eğitimini Tel Aviv Üniversitesi Müzikoloji Bölümü’nde tamamladı..2013 yılında çıkardığı A Paris albümündeki 14 şarkının bulunduğu albümde ki 4 şarkıyı İbranice, 1 şarkıyı Nubiya dilinde ve geri kalan şarkıları Fransızca seslendiriyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Riff Cohen Başarıda Hızla İlerliyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar