Miley Cyrus’un Psikolojisi mi Bozuldu?

Aktüel, Haber 19 Eylül 2013
1666

Miley Cyrus’u Hanna Montana dizisi ile tanıdık.O zamanlar uzun saçlı sarışın ve şirin bir kız görünümündeyken Miley Cyrus şimdi olgunlaşmış,ahlak kurallarına pek uymayan pozlar veren ve magazin basınında haberleri eksik olmayan bir sanatçı haline geldi.Özellikle sürekli dili dışarda pozlar vermesi,Mtv ödül gecesindeki tavırları ve son klibindeki cüretkar hareketleri ile gündemden düşmeyen Miley’in bu halleri psikolojisinin bozuk olduğunu gösteren tavırlar olarak görülüyor..

Miley Cyrus’un hem iş, hem de özel hayatında zor günler yaşamasından dolayı psikolojik destek almaya başladığı gelen haberler arasında..
MTV Video Müzik Ödülleri gecesinde teşhirci bir performans sergilediği için Amerikan basını tarafından topa tutulan Cyrus, her gün bir öncekinden daha seksi görünebilmek için adeta kendisiyle yarışıyor. Instagram’a sürekli seksi fotoğraflarını yükleyen ve son klibi ‘Wrecking Ball’ için tamamen soyunan şarkıcıya, nişanlısı Liam Hemsworth’tan da bir darbe geldi. Cyrus’tan defalarca ayrılmaya çalışan ancak şarkıcının psikolojik baskıları nedeniyle ayrılık kararı alamayan yakışıklı oyuncunun, January Jones ile flört etmeye başladığı konuşuluyor.

miley-cyrus
Cyrus konu hakkında açıklama yapmazken, yakın çevresi şarkıcı hakkında şöyle konuştu: “Miley’nin anne ve babası sürekli kavga ediyor. Defalarca boşanma kararı aldılar. Miley, nişanlısı Liam’ın şöhret olmasını sağladı ancak Liam ünlenir ünlenmez başka kadınlarla ilgilenmeye başladı. Miley zor bir dönemden geçiyor. Bir sanatçı yaşadığı duyguları, sanatına aktarır; o da aslında bunu yapıyor. Bir süredir psikolojik destek de almaya başladı.”


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Miley Cyrus’un Psikolojisi mi Bozuldu?” hakkında 2 yorum var

  • smiley

    ayrıca mileyı cekemeyenler bole yapıyorlarr:D

  • smiley

    cok sacma bence

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar