Burberry’in Kalp Desenli Gömleği Yok Satıyor!

Aktüel, Moda 19 Eylül 2013
1492

Bir marka’nın herhangi bir ürününü bir ünlünün alıp giymesi yeterli..Gerisi zaten geliyor o marka  ürün bir anda trend haline gelebiliyor.İşte bunlardan biride Burberry markalı kalp desenli gömlek..
Victoria Beckham kalp desenli bir gömleğin kahverengisini geçtiğimiz ay New York Moda Haftası`nda giydi. One Direction grubunun üyelerinden Harry Styles laciverdini doğum gününde, siyahını yeni filminin prömiyerinde giydi. Donna Air ise Prens William ve Prens Harry`nin de katıldığı yüksek profilli bir hayır işi partisinde aynı model ve desende bir kıyafet ile görüntülendi.

victoria-becgam-burbery-kalp-desenli
Milyonlarca insanin sürekli takip ettiği bu isimlerin giydiği bir gömleğin satışa çıkmasından sonra bir ay içinde tükenmesi de sürpriz olmadı. Burberry markasının 495 sterlinden (1.456 TL) sattığı kalp desenli gömlek modeli tükenirken aynı desende eldiven ve çantalardan bulmak mümkün. İngiliz basınından Daily Mail`in haberine göre ise tüm bunlar tesadüf değil. Marka yetkilileri açıklamasa da markaların ünlü isimlere yeni modellerinden ücretsiz olarak gönderdikleri bilinen bir gerçek. Bu isimlerin yakınları da durumu doğruluyor.

harry-styles-kalp-desenli-gomlek

Burberry kalp desenli gömleği piyasa sürmeden aylar önce Victoria Beckham, Harry Styles gibi isimlere gönderiyor. Öyle ki Victora Beckham`ın havaalanında valizini kaybetmesinin ardından modacılarının Donna Karan`ı arayıp bir iyilik istediği ve oteline valizler dolusu Donna Karan marka kıyafetler gönderildiği biliniyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Burberry’in Kalp Desenli Gömleği Yok Satıyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1362

Sponsor Bağlantılar