Cara Delevingne ve Harry Styles Sevgili mi?

Aktüel 14 Eylül 2013
1818

1992 Londra’lı güzel model Cara Delevingne ile One Direction grubunun yakışıklısı Harry Styles’ın aşk yaşadığı iddaa ediliyor..Çapkınlıkta sınır tanımayan ve güzel kızların gönlünü çalan Harry’in bu sefer ki ilişkisi epey ciddi gibi..
Taylor Swift’ten sonra ciddi anlamda kız arkadaşı olmayan Harry bu ilişkisini gözlerden uzak yaşamayı istiyor olacak ki sevgilisi ile medyadan uzak yerlerde buluşmayı tercih ediyor ve çevresine uzun zamandır hiç bu kadar mutlu olmadığını söylüyormuş.

cara-harry-love
Londralı güzel model ise Harry ile çok mutlu olduğunu,ilişkilerinin çok iyi gittiğini ve yakın arkadaşı Rihanna ve Rita Ora’nında ilişkilerine onay verdiğini yakın çevresiyle paylaşıyormuş..

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Cara Delevingne ve Harry Styles Sevgili mi?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar