Berk Oktay’ın Yüzünü Köpek mi Parçaladı!

Haber 09 Eylül 2013
1572

Benim Hala Umudum Var dizisinin başarılı ve yakışıklı oyuncusu Berk Oktay’a nazar değdi..Yakışıklı oyuncu evinde beslediği köpeğin saldırısına uğradığı ve yüzüne tam 35 dikiş atıldığı iddaa ediliyor..
Evinde beslediği ve agresiflikleriyle tanınan Rottweiler cinsi köpeğiyle oynarken bir anda saldırıya uğrayan oyuncu, köpeğinin yüzünü ısırmasıyla şoke oldu. Kanlar içinde kalan oyuncu, yakınlarının ilk müdahalesinden sonra acil olarak hastaneye kaldırılırken, yüzüne 35 dikiş atıldı.
Talihsiz olayı haber alan Oktay`ın set arkadaşları büyük üzüntü yaşarken, yapımcı şirket tüm ekibe 1 hafta izin verdi.

berk-oktay (315 x 442)
Başına gelen üzücü olayın basına yansımasını istemeyen Oktay, sosyal medyadaki Twitter hesabından `Nazar` şeklinde bir tweet paylaştı.
Ancak bugün Berk Oktay olayın yanlış aksettirildiğine dair bir açıklama yaptı..İşte O AÇIKLAMA

“Sevgili arkadaşlar… Öncelikle ilginiz ve geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Evde talihsiz bir kaza yaşadım bunun köpeğimle herhangi bir ilgisi yok.. Benim sağlık durumum gayet iyi. Dizi setimiz devam ediyor. Güzel dilekleriniz için tekrar sonsuz teşekkürler…”

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Berk Oktay’ın Yüzünü Köpek mi Parçaladı!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Dünyanın En Pahalı Ojesi..

Dünyanın En Pahalı Ojesi..

06 Ağustos 2012
1458

Sponsor Bağlantılar