Ebru Şallı ve Sinan Akçıl Aşkı Doğru mu?

Aktüel 08 Eylül 2013
1420

Geçtiğimiz aylarda 11 yıllık eşi Harun Tan ile yollarını ayıran Ebru Şallı hakkında öyle bir iddaa gündeme düştü ki herkes şimdi bu olayı konuşuyor..
Evet bir kaç gündür magazin haberlerinde Ebru Şallı ve Sinan Akçıl’ın birlikte yurtdışında tatil yaptıklarına dair haberler çıktı..
İkilinin bir aydır beraber olduğu, 15 gündür de Avrupa’da tatil yaptıkları söylentisi kulaktan kulağa yayılıyor..

ebru-salli
İddiaya göre, Ebru Şallı ve Sinan Akçıl önce Fransa’nın ünlü tatil merkezi St. Tropez’e gitti ardından da birlikte İspanya’nın Barcelona şehrine geçtiler. İkilinin tatili halen İtalya’nın Roma şehrinde devam ediyor. Çifte Ebru Şallı’nın çocukları Beren ve Pars da eşlik ediyor.
Ancak bugün iki taraftanda yalanlama haberleri geldi..
Şallı, “Boşandıktan sonra hergün biriyle aşk yaşadığım yazılıyor. Böyle bir şey yok. Bir haftadır oğlum Beren ile Barcelona’dayım” diyerek iddiaları yalanladı. Sinan Akçıl’ın ise “Yalan ya da gerçek hayatım boyunca bu tarz konulara cevap vermiyorum” demesi kafaları karıştırdı.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ebru Şallı ve Sinan Akçıl Aşkı Doğru mu?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar