Herkesin Aklı Kerem Bursin’de!

Aktüel 07 Eylül 2013
1640

Bu yaz ekranlara bomba gibi düşen ve izlenme rekorları kıran dizi Güneşi Beklerken’in yine bomba gibi kızların kalbine düşen yakışıklısı Kerem Bursin’i yakından tanımaya ne dersiniz?
Özellikle geçtiğimiz günlerde Twitter listelerinde en üst sıralara çıkmayı başaran Kerem Bursin,4 Haziran 1987 doğumlu ve hayatının çoğu yurtdışında geçmiş dizi ve sinema oyuncusu..Dizide de gördüğünüz gibi boylu poslu görünen Kerem’in boyu 1.79,gözleri de kızların aklını başında alacak olan yeşil renktedir..

kerem-bursin-kerem
Dizide de Kerem adını kullanan Kerem Bursin,Amerika’da okuyup oyunculuk eğitimi almış olmasına rağmen hayali Hollywood’da Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmekmiş..Bir süre Amerika’da yaşayan Kerem Bursin Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamladıktan sonra  Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı.Sonrasında Sharktopus ve Ghost of the Imperial Palace filmlerinde oynadı.
Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başladı. Şu anda da Güneşi Beklerken adlı dizide başrol Kerem’i canlandırmaktadır.

Kerem Bursin RESİMLER

kerem_bursin

kerem-bursin-1

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Herkesin Aklı Kerem Bursin’de!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar