Penti’den Çok Özel Korseli Mayo ve Bikiniler

Alışveriş, Kadın 01 Temmuz 2013
1613

Mayo konusunda kalitesini hızla sürdüren Penti’den şimdide korseli mayo şatışa sunuldu.Korseli mayo toparlayıcı özelliği sayesinde bayanlar plajda artık daha özgür ve özgüvenli..
Penti’nin tasarladığı özel koleksiyon astar ve dikiş oyunları sayesinde bir yandan kadının bir beden küçülmesini sağlarken bir yandan da sezonun trendlerinin özdeşleştiği bir renk yelpazesi sunuyor. Plaj şıklığını çarpıcı bir şekilde yansıtan makoron renkli korseli mayo ve toparlayıcı bikini tasarımları deniz ve güneşin keyfini doyasıya çıkarmak isteyen kadınları etkisi altına alıyor.

penti-korseli-mayo
Koleksiyonun vazgeçilmezi toparlayıcı bikiniler özel kalıp ve dikimleriyle beraber göğüsleri toparlayıp şekillendirirken korseli astarı ve özel dikiş oyunları sayesinde karın bölgesini toparlayan mayo modeli aynı zamanda kadını bir beden ince göstermeye yardımcı oluyor. Koleksiyonun gözde parçası olan mayo tasarımı, saks mavisi tonuyla da adeta plajları canlandırıyor. Cesur renklerle dikkat çeken V yaka, kare yaka, kalın askı, straplez ve drape korseye sahip astarlı mayo modelleriyle de fazlalıkları gizlemeye yardımcı oluyor.
Her göğüs tipindeki kadının tercihi arasında yer alan bikini koleksiyonu, orijinal hazır kap kalıbı ve balen desteği yardımıyla göğüsleri iyi bir şekilde kavrayıp ayrıca dik durmasını sağlıyor. Orta ve büyük göğüslü bayanlar için tasarlanan saks mavi rengindeki straplez bikini üstleri ise geniş yan balenleri ve göğsü tam olarak kavrayan alt balenleriyle harmanlanarak göğüsleri toparlıyor. Koleksiyona hâkim olan yüksek belli bikini altları ve boxer modeller ise kadının kalçalarını kusursuz bir biçimde sarıyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Penti’den Çok Özel Korseli Mayo ve Bikiniler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1347

Sponsor Bağlantılar