Meryem Uzerli’nin Dönmek İçin Şartları

Aktüel, Tv 01 Temmuz 2013
1383

Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem karakteri ile sevdiğimiz Meryem Uzerli kısa süre önce Tükenmişlik Sendromu rahatsızlığı sebebiyle diziden ayrılmak zorunda kalmıştı.
Almanya’dan gelen ve Muhteşem Yüzyıl dizisi ile izleyicilerin gönlünde taht kuran Meryem Uzerli katıldığı bir ödül töreninde çalışma şartlarının ağırlığından,çok çalışmaktan ve bu çalışmaya rağmen hak ettiği parayı alamamaktan şikayetçi olmuştu.Rahatsızlığının sinyalini aslında o gece vermişti.Bir süre sonra herkesi ve yapım şirketini şok eden bir kararla ülkesine dönen ve bir daha diziye dönmeyeceğini açıklayan Meryem Uzerli zaman zaman yaşadığı olayları İnstagram hesabından sevenleriyle paylaşmaya devam etti.Ülkemizle bağlarını bir türlü kopartamayan sanatçının 2014 yılı için Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte aynı dizide rol alacakları söylenmişti. Bu iddialar üzerine konuşmaya başlayan Meryem Uzerli, ülkemizden gelen teklifleri değerlendirebileceğini, ancak bunun için belirli başlı şartları olduğunu aktardı. Genç oyuncunun şartları şöyle gözüküyor:

meryem-uzerli
– Hafta’da 4 gün çalışırım
– 20 Bölümden fazla oynamam
– Bölüm başına 25 bin Euro (Muhteşem Yüzyıl’da 12 bin 500 Euro alıyordu.)
Bu şartları kabul edebilecek yapım şirketleri ile çalışabileceğini dile getiren genç oyuncu, talep ettiklerine ne derece karşılık bulabilecek merak ediliyor.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Meryem Uzerli’nin Dönmek İçin Şartları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar