Demet Akalın 15 Günde 5 Kilo Nasıl Verdi?

Aktüel, Diyet Ve Zayıflama 05 Haziran 2013
1519

Son günlerde aldığı kilolarla dikkat çeken Demet Akalın tam 15 günde 5 kilo vererek,”Dipçik gibi olmanın dayanılmaz hafifliği içersindeyim” diye açıklamada bulundu..
Demet Akalın kısa sürede nasıl dipçik gibi olduğunun sırrını sevenleriyle paylaştı.Evine ne tavuk ne de dana eti soktuğunu belirten Akalın, “Sabah, öğle, akşam karbonhidrattan fakir, proteinden zengin bir diyetle beslendim. Benim diyette bol protein ve sıvılar vardı. Karpuz kabuğu ve maydanoz suyunu çok lezzetli olduğunu düşünerek içtim. Ayrıca pasif jimnastik yaptım” dedi.

demet-akalin-5-kilo
Kiloları verdikten sonra “Dipçik gibi olmanın dayanılmaz hafifliği içersinde” olduğunu ifade eden Akalın, diyet programını uygulayacaklara “Ağır soslu, şekerli, tuzlu şeylerden kaçının. Her gün bir saat açık havada yürüyün” diyerek uyarıda bulundu. Eşi Okan Kurt’la Amerika tatiline çıkacaklarını belirten Akalın, tatilde telefon bile kullanmayacağını söyledi.
Kaynak:Bugün Gazetesi


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Demet Akalın 15 Günde 5 Kilo Nasıl Verdi?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar