Justin Biber İstanbul Konserinde Gerginlik!

Aktüel 02 Mayıs 2013
1374

Justin Bieber sonunda İstanbul’a geldi.İlk gelişi zaten olay oldu.Havaalanında güvenlik duvarını aşan Justin Bieber ve pasaport kontrolünü özel aracında yaptırtan Justin,kaldığı otelden gün boyu hiç dışarı çıkmadı..
İTÜ Stadyumu’nda sahneye çıkan Justin Bieber, hayranlarının büyük coşkusuyla karşılandı.Ancak konser esnasında kısa bir gerginlik yaşandı.Konser sırasında sahneye atılan bir cisim nedeniyle Bieber sahneyi bir süreliğine terk etti. Bieber bu durumun devam etmesi halinde sahneye çıkmayacağını dile getirdi.Star Kompleksi yapan ve bir süre kuliste bekleyen Justin Bieber yeniden hayranlarının karşısına çıktı.

justin-bieber-istanbul-konser-2013
Justin Bieber konserin açılışını “All Around You” parçasıyla yaptı. Konser için hazırladığı repertuarda “Never Say Never”, “Die In Your Arms”,”Believe” gibi sevilen parçalarına yer verdi. Genç şarkıcıyı izlemeye gelen 30 bini aşkın seyirciye unutulmaz bir gece yaşatan Bieber toplamda 18 şarkı ile konserini tamamladı.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Justin Biber İstanbul Konserinde Gerginlik!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar