Hande Yener Tibet’in Gençlik Sırrı ile Genç Kalıyor!

Güzellik, Sağlık 13 Nisan 2013
1507

Hande Yener 40 yaşında ama gençlere taş çıkartacak kadar da genç..Nasıl oluyor da bu kadar genç kalabiliyor Hande Yener?
Genç kızlara taş çıkartan şarkıcı, gençlik sırrını ilk kez Bugun’e açıkladı.
Hande Yener, Peter Kelder’in yazdığı “Tibet’in Gençlik Pınarı” (orijinal adı: Ancient Secret of the Fountain of Youth ) adlı kitapta yer alan beş Tibet egzersizini her gün yarım saat uygulayarak, sağlıklı ve genç kaldığını söyledi.Zamansız kadın olduğunu söyleyen Hande Yener, ” Her gün egzersizlerin yanında kitapta tavsiye edilen beslenme sırlarını da uyguluyorum. Bu sayede hem genç kalıyor hem de kilo almıyorum” diyerek zamansız kadın olduğunu belirtti.
Başlangıçta her hareketin 3 kez yapılması tavsiye ediliyor. Daha sonra her hafta tekrar sayısını 2 şer arttırarak 21 tekrara ulaşıncaya kadar arttırmaya devam edin.10 hafta sonra her hareketi 21 kere yapabilir duruma geleceksiniz.

hande-yener
1. HAREKET
Kollarınızı omuzlarınızın hizasından açarak dik durun. Başınız hafifçe dönene kadar saat yönünde dönün.
2. HAREKET
Sırtüstü olarak yere yatın.Bacaklarınızı, dizlerinizi kırmadan dümdüz yukarı kaldırıp,bir iki saniye sonra indirin.
3. HAREKET
Bedeniniz dik duracak şekilde dizlerinizin üzerine oturun. Çeneniz göğsünüze değecek şekilde başınızı ve boynunuzu öne doğru sarkıtın. Ardından bel kemiğinizi mümkün olduğunca geriye doğru yaylandıracak şekilde başınızı ve boynunuzu geriye doğru sarkıtın.
4. HAREKET
Ayaklarınızı öne uzatarak yere oturun. Çeneniz göğsünüze değecek şekilde, başınızı öne doğru sarkıtın, ardından başınızı mümkün olduğunca geriye doğru sarkıtırken kollarınızdan kuvvet alarak kalçalarınızı havaya kaldırın. .
5. HAREKET
Yüzükoyun yere uzanın. Ellerinizden ve ayak parmaklarınızdan güç alarak, omurganızı öne doğru yaylandırarak başlayın. Bir yandan da başınızı mümkün olduğunca geriye doğru sarkıtın. Ardından kalçanızı yukarıya doğru çekinn.
OKAN IŞIK
BUGÜN


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hande Yener Tibet’in Gençlik Sırrı ile Genç Kalıyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1418

Sponsor Bağlantılar