2013 İlkbahar-Yaz Saç Rengi Modası

Güzellik, Kadın 10 Nisan 2013
1431

Bayanların en büyük zevklerinden biride saç rengini değiştirmek yani kısacası saç bakımı..2013 yılına damga vuracak saç rengi modasını merak eden bayanlara işte detaylar..
Schwarzkopf Professional’ın trend avcısı ekibi bu amaçla Londra, Paris, Milano ve New York moda haftalarını takip etti ve temel unsurları bir araya getirdi…
Essential Looks’un Renk Fırtınası Koleksiyonu, Schwarzkopf Professional’ın küresel elçileri Lesley Lawson ve Tyler Johnston ile ortaklaşa yaratıldı.
WHITE ANGLES:
Gösterişsiz zarafetin sanatsal inceliği White Angles trendinde kendisini oldukça belirgin bir şekilde gösteriyor. Issey Miyake, Yohji Yamamoto ve Rei Kawakubo gibi pek çok ünlü tasarımcının bu belirgin şekillerden estetik ipuçları çıkardıkları trendde, Uzak Doğu kültürünün önemli etkileri göze çarpıyor. Form ve yapıya kendini adamış bu trendde tamamen yalın çizgiler ve minimalist bir renk paleti odak noktası haline geliyor: Beyaz! Özellikle de podyumlarda geniş kesimli ve modern bir hava katılarak kimono esintileri yaratılıyor. Asimetrik etekler, abartılı şekiller ve pliler, origami kağıt katlama sanatına âdeta selam gönderiyor.

2013-ilkbahar-yaz-sac-regi-modasi
ELECTRIC YOUTH:
Kurallar kitabı yırtılıyor! Reçetesi belli kesim ve renklendirmeden kaçınan bu trend kesinlikle geleneklere karşı duran, asla söz dinlemeyen ve cool duruş sergileyenler için. Standart moda anlayışına sırt çeviren bu trend, dünyanın her yerinde şehirli genç stil isyankârlarından etkileniyor. Sokaktan aldıkları ilhamla her gün taptaze bir görünüm yaratan tasarımcılar, eşsiz detaylara büyük bir heyecanla sarılan trendde; cesur, atılgan ve alabildiğine özgüvenli modeller oluşturuyor.
GLAM CHIC:
Modada da hayatta olduğu gibi iki karşıt unsur bir araya geldiğinde en ilginç eserler ortaya çıkar. İşte fikirlerin çarpıştığı noktada da Essential Looks 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun en kışkırtıcı trendleri ilgi çekiyor. Erkeksi tarzın kadınsı unsurlarla birleştiği Glam Chic trendi, bizi modern ve lüks çağrışımlarla karşılıyor. Trende esin kaynağı olan moda akımında Yves Saint Laurent’in ikon halini almış smokin ceketi, kısaltılmış biçimiyle yeniden yorumlanıyor. Dökümlü kesim pantolon ceket takım, tamamen ince bir zevki yansıtıyor. Seksi kombinezonlar, gecelikler, straplez sutyenler ve tüm malzemelerde satenler, organzeler ve ipekler kullanılıyor. Tüm bunlarda ten rengi, kirli beyaz ve şeftali pembeler, gece yarısı siyahının görkemli zemininde muhteşem bir karşıtlık yaratıyor.
MONO MODS:
Belki üstünden çok zaman geçti ama 1960’lar, Pierre Cardin, Mary Quant ve Twiggy gibi zamana yenilmeyen ikonlarla, hiçbir yerde unutulmadı. Bu sezon, son on yılın cesur, canlı ve esnek grafik etkisi, tekli parlak tonların serpiştirildiği yenilmez monokrom renklerde görülüyor. Tasarımcıların dönemle özdeşleşen grafik çizgiler, büyük puantiyeler, noktalar, karelilerle 60’ların başından ilham aldıkları görülüyor. Sadelik arayanlar için ideal olan çan ve kalem eteklerin yanı sıra dar paça yüksek kapriler de göz dolduruyor ve Mono Mods’a fazlasıyla hareket kazandırıyor.
kaynak:pembecafe

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2013 İlkbahar-Yaz Saç Rengi Modası” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1347

Sponsor Bağlantılar