Fahriye Evcen ve Nix Xhelila Aynı Dizide!

Aktüel, Tv 31 Mart 2013
1503

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Fahriye Evcen yeni diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.Üstelik Kayıp Şehir’in yakışıklı oyuncusu Nix Xhelila ile birlikte..
Kayıp Şehir dizisinde Kadir rolüyle ün kazanan Nix Xhelila, güzel oyuncu Fahriye Evcen’le aynı dizide rol alacak.
Kanal D’de ekrana gelen “Kayıp Şehir” dizisi 26. bölümde final yapan Tomris Giritlioğlu, yine Kanal D için yeni dizi hazırlıyor. Dizinin başrolü için de Giritlioğlu yine “Kayıp Şehir”de sergilediği başarılı oyunculukla beğeni toplayan Nix Xhelila’ya teklif götürdü.

fahriye-evcen-yeni-imaj
Giritlioğlu Xhelila’nın senaryoda aşk yaşayacağı kız rolü için de Fahriye Evcen’le anlaştı. Oyuncu kadrosu için hazırlıkların sürdüğü dizinin konusunun eski Türk filmlerini anımsattığı ve zengin kız ile fakir erkek aşkını anlattığı öğrenildi.
(Milliyet TV Dergisi)

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Fahriye Evcen ve Nix Xhelila Aynı Dizide!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar