Galip Derviş Dizisine Özel İlan Hazırlandı!

Tv 20 Mart 2013
1415

Galip Derviş dizisi 21 Mart Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında başlıyor..Kanal D diziye özel ilan hazırlandı.
Kanal D, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner’in oynadıkları, ilk bölümü yarın (21 Mart Perşembe) akşam ekrana gelecek yeni komedi polisiye dizisi “Galip Derviş” için, farklı ve özel bir ilan hazırladı.
Engin Günaydın dizide, eski bir komiser olan ve obsesif kompulsif kişilik bozukluğu nedeni ile açığa alınan Galip Derviş karakterini canlandırıyor. Galip Derviş, her ne kadar artık fiilen polis olmasa da, üstün zekası ve yeteneği ile teşkilata gelen önemli, çözümsüz davalara “danışman”lık yapıyor.
Kanal D de, dizinin başkahramanı olan Galip Derviş’in bu özelliklerini ve yeteneklerini anlatan özel bir ilan hazırladı.
Hürriyet Gazetesi’nin 3. sayfasında yer alan ve “3. Sayfa Haberi” konseptinde verilen ilanda, Galip Derviş’in arka arkaya işlenen üç gizemli cinayet olayını çözdüğünün ve katillerinin yakalanmasını sağladığının altı çiziliyor. Bu tür özel olaylarda da, Emniyet Teşkilatı’nın Galip Derviş’in desteğini almaya devam edeceği belirtiliyor.

galip-dervis-dizi

galip-dervis-ilan

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Galip Derviş Dizisine Özel İlan Hazırlandı!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Gözde Kansu Kimdir?

Gözde Kansu Kimdir?

07 Ekim 2013
1540

Sponsor Bağlantılar