Hollywood Ünlüleri Neden Topuklu Ayakkabılardan Vazgeçti?

Kadın 17 Mart 2013
1460

Yüksek topuklu ayakkabıların ayak sağlığına ne denli zararlı olduğunu sonunda farkettiler.Topuklu ayakkabılardan dolayı ayakları deforme olan ünlü hollywood yıldızları, birer birer topuklu ayakkabıları hayatından çıkarıyor.
Bu akımın ilk temsilcisi Victoria Beckham oldu. Senelerce tek bir kez bile düz tabanlı ayakkabı giymeyen Victoria Beckham, ayak kemiklerinin deforme olması nedeniyle artık topuksuz ayakkabılar giymeye başladı.

topuklu-ayakkabi

‘Se* and the City’nin güzel yıldızı Sarah Jessica Parker da verdiği son röportajda, ayaklarının deforme olduğunu ve bu yüzden de topuklu ayakkabılara veda ettiğini söyledi. Fransa’nın eski first lady’si Carla Bruni de en şık davetlere bile babetleriyle giderek akımın takipçisi oldu.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hollywood Ünlüleri Neden Topuklu Ayakkabılardan Vazgeçti?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1429

Sponsor Bağlantılar