Esra Erol Doğum Kilolarını Bakın Nasıl Verdi?

Diyet Ve Zayıflama 09 Mart 2013
1489

Esra Erol oğlu Adris Ali’nin doğumundan sonra aldığı kiloları verdi ve tekrar eski formuna kavuştu.Doğumda yaklaşık 25 kilo alan ve bu kiloları kick boks yaparak veren Esra Erol, sırf yemeyi keserek kilo verilemiyeceğini ifade etti.
Doğum kilolarını tamamen verdiğini söyleyen Esra Erol, hamilelik süresinde 80 kilo olduğunu artık eski kilosu olan 55 kiloya düştüğünü de belirtti. Sadece rejimle kilo verildiğine inanmadığını da söyleyen Erol, kadın hayranlarıyla güzellik sırlarını paylaştı ve şunları söyledi:

esra-erol-bebek-bakim-seminer

Haftada 2 kez 2 saat spor yaparak fazla kilolarımdan kurtuldum. 2 ay önce de kick boks’a başladım. Daha koydum mu oturturum diyeceğim zamanlar gelmedi ama, hocam tekmelerimden son derece memnun dedi.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Esra Erol Doğum Kilolarını Bakın Nasıl Verdi?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar