Kate Middleton Bebeğinin Cinsiyetini Ağzından Kaçırdı!

Aktüel 06 Mart 2013
1440

1,5 yıl önce İngiltere kraliyet tahtının ikinci varisi Prens William ile evlenen Kate Middleton,temmuz ayında dünyaya getireceği bebeğinin cinsiyetini ağzından kaçırdı..
İngiliz basını, yaptığı bir ziyarette kendisine verilen oyuncak ayıyı alırken Kate’in, ”Teşekkür ederim, bunu kızım için alıyorum” demek üzereyken, ”kızım” kelimesinden önce duraksadığını ve bu kelimeyi tam söylemediğini kaydetti. Oyuncak ayıyı hediye eden kişinin yanından duran bir diğer kişinin bunu duyarak Kate’e, ”Kızım diyecektiniz değil mi?” diye sorduğu, Kate’in ise ”Hayır bilmiyoruz. Söylemiyoruz” yanıtını verdiği bilgisi basına yansıdı.

Kate-Middleton-hamile
İngiliz gazetelerinin çoğu bugünkü sayılarının ilk sayfalarında kraliyet bebeğinin kız olabileceğine dair Kate’in ağzından kaçan sözlere yer verdi ancak kraliyetin bu bilgiyi doğrulamadığına da dikkati çekti.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kate Middleton Bebeğinin Cinsiyetini Ağzından Kaçırdı!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar