Zayıflatan Çatal’a Ne Dersiniz?

Diyet Ve Zayıflama 13 Ocak 2013
1360

Fazla yediğinizde sizi uyaran bir çatalınız olsun istermisiniz?Hadi canım böyle bir şey olmaz dediğinizi duyar gibiyim ama inanın böyle bir çatal var..
Çatalın mucidi Jacques Lepine, birçok araştırmanın hızlı yemenin kötü bir alışkanlık olduğunu ve şişmanlattığını gösterdiğini belirtti.Hızlı yeme alışkanlığına sahip olan Lepine, bir gün çatalına bakarken bu alışkanlığından çatalın yardımıyla kurtulabileceğini düşündüğünü ifade etti.
Lepine, tasarladığı çatalın normal bir çataldan pek farklı olmadığını, normalden biraz daha geniş olan çatalın sapında alıcılarla donatılmış elektronik bir sistemin bulunduğunu açıkladı.

zayiflatan_catal
Mucit, çok hızlı yendiğinde sistemin alarm vermeye programlandığını ve titreştiğini belirtti. Lepine, çatalın şarjının iki hafta dayanabildiğini, elektronik kısmı çıkarıldığında bulaşık makinesinde yıkanabildiğini vurguladı.Çatalın ABD’de nisan ayında, 99 dolardan satışa sunulması planlanıyor.
Akıllı çatal, kullanıcının yeme hızına ilişkin verilerin kaydedilmesini sağlayan bir uygulamayla satılacak.

AA

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Zayıflatan Çatal’a Ne Dersiniz?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar