Ahmet Maranki’den Zayıflatan Soğan Suyu

Diyet Ve Zayıflama, Sağlık 13 Ocak 2013
1413

Zayıf olma pek çok kimsenin hayali olmaktan çıktı.Sağlıklı beslenme,spor ve destekleyici ürünlerle artık kilo vermek çok kolay.Ahmet Maranki’nin soğan suyu kürü ise zayıflamaya oldukça yardımcı bir besin.Ahmet Maranki pek çok yazısında soğanın faydalarından bahsetmekte..
Özellikle kanser ve farklı birçok hastalığa koruyucu yönüyle destek veren, hastalıklara karşı bağışıklığımızı koruyan, vücudumuzu geliştiren soğanın bir diğer etkisi de direkt sindirime katılması ve sindirim sistemini hızlandırarak hızlı bir şekilde sindirimin olmasını sağlamaktır.
Bu yüzden sindirime katkısı olan soğan zayıflamanız için de en iyi yöntemlerden biri haline gelmiştir. Soğan kürü zayıflama adına bir çözümdür ve bu çözümü kullanacak olmanız sizi kilolarınızdan kurtarabilir. Bu nedenle gün içerisinde soğan kürü yapmak ve bunu tüketmek, kişiye oldukça fayda sağlayacaktır.
Ahmet Maranki’den soğan suyu kürü

sogan-suyu-zayiflik
Bir adet soğanı ağzı kapalı bir tencere içerisine yerleştirmemiz gerekiyor. Tencerenin içindeki soğanın üzerine biraz su koyalım ve soğanla suyu kaynatmaya başlayalım. Kaynatma işlemi bittiğinde ise soğanı tencerenin içerisinden alalım ve soğanı çatal ya da bıçak yardımıyla 3-4 parçaya bölelim ve kaynatmaya devam edelim. Zaten bu sayede soğanlarında su yüzeyinde dalgalandıklarını göreceksiniz.
Bu işlemde bittikten sonra alınacak olan suyu süzmemiz gerekmektedir. Süzme işleminizi de bitirdikten sonra bu suyu 3-4 defa içmeli, tüketmeliyiz. Hem bu sayede vücudumuzdan toksinleri atmış olacağız hem de sindirimimizin daha iyi çalışmasını sağlayacak ve zayıflamanıza katkıda bulunacaktır.
Ahmet Maranki soğan suyu ile zayıflama formülünü herkese önermektedir. Herkesin yapabileceği bu yöntem, kısa sürede zayıflamanızı sağlayacak. Ahmet Maranki soğan iksiri sindirim sisteminizi çalıştıracak ve vücudunuzun temizlenmesini sağlayacaktır.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ahmet Maranki’den Zayıflatan Soğan Suyu” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar