Penti’nin Dilek Ağacından 2013’de Sağlık Çıktı!

Aktüel, Kadın 08 Ocak 2013
1474

Yeni yıl!a girmeden önce Penti’den alışveriş yapmıştım.Kasa önünde renk renk kurdelalar dikkatimi çekti..Penti mağazalarının önünde yer alan  dilek ağacına sağlık,aşk,para,mutluluk,iş gibi seçeneklerden hangisini istiyorsanız o renge ait kurdelayı dilek ağacına bağlıyorsunuz.Dileğiniz 2013’de gerçekleşir mi bilinmez ama dilek istatistiği belli olmuş.2013’de Penti’nin dilek ağacından en çok Sağlık çıkmış.
150 mağaza, 40 AVM ve Facebook üzerinden gerçekleşen uygulamada geçen seneye oranla ciddi değişiklikler ortaya çıktı. Penti Dilek Ağaçları’nda, bu yıl, aşk, iş, para, eğitim, sağlık ve barış dileklerini içeren toplam 1.024.000 dilek dilendi.

penti-dilek-agaci

TÜRKİYENİN DİLEK HARİTASI

penti-dilek-haritasi
Türkiye’de geçen yıla kıyasla %55 fazla dilek dilendi ve toplam 101 km kurdele kullanıldı. Türkiye’nin gerçeklerini ve yeni yıldan beklentilerini gözler önüne seren uygulama kapsamında, bu yıl “sağlık” birinci sırada yer alırken, “barış” ikinci, “eğitim” üçüncü, “para” dördüncü, “aşk” beşinci sırada yerini aldı. Geçtiğimiz yıl ise “aşk” birinci sırada, “para” ikinci, “sağlık” üçüncü, “eğitim” dördüncü, “barış” beşinci sırada yer almıştı.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Penti’nin Dilek Ağacından 2013’de Sağlık Çıktı!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1354

Sponsor Bağlantılar