Şebnem Dönmez Çok Güzelleşmiş.Sırrı Ne Acaba?

Güzellik 07 Aralık 2012
1527

Uzun yıllardır sabah şekerleri programı sunan ve bir süre ekranlardan uzak kalan Şebnem Dönmez Kuzey ve Güney dizisi ile ekranlara tekrar döndü.38 yaşındaki sanatçının gençleşmiş hali dikkatlerden kaçmadı.Peki neydi bu güzellik sırrı?
Şebnem Dönmez’in yüzüne dolgu maddesi enjekte ettirip, sıkılaştırma lazeri ve botoks yaptırdığı ortaya çıktı.Sosyal paylaşım sitelerinde “Şebnem botoksla döndü” yorumları yapılırken ünlü oyuncunun gençleşme sırrı da kısa sürede ortaya çıktı. Kamera karşısına geçmeden önce soluğu estetikçide alan Dönmez’in yüzüne ilk olarak sıkılaştırma lazeri yaptırdığı daha sonra da dolgu maddesi enjekte ettirdiği öne sürüldü.

sebnem-donmez

Çizgisiz bir yüze sahip olmak isteyen Dönmez’in tüm bu operasyonlar karşılığı yaklaşık 6 bin TL ödediği öğrenildi. Dönmez’in yüzündeki şişlikle ilgili olarak estetik hekimleri ise “Bazı sıkılaştırma lazerleri 1 hafta içinde yoğun ödem yapabilir. Bu durum 2 hafta içinde düzelir” dedi.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Şebnem Dönmez Çok Güzelleşmiş.Sırrı Ne Acaba?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1354

Sponsor Bağlantılar