20 Dakika Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Tv 21 Kasım 2012
1448

Tuba Büyüküstün 20 Dakika dizisi ile ekranlara dönüyor.İkiz bebeklerini dünyaya getirdikten sonra bir süre ekranlardan uzak kalan güzel yıldız’a dizide Fırat Çelik ve İlker Aksum eşlik ediyor..
Ay yapımın yapımcılığını üstlendiği 20 dakika dizisinde birbirini ölesiye seven Ali ve Melek’in öyküsü anlatılacak..Ezel dizisinin senaristleri Kerem Deren ve Pınar Bulut senaryosunu yazdığı  20 Dakika dizisi, hikayesini Kaçış Planı (The Next Three Days) filminden alıyor.
Serdar Işık’ın yönetmeni olduğu dizinin oyuncu kadrosunda ise Tuba Büyüküstün, İlker Aksum , İpek Bilgin, Bülent Emin Yarar, Cihat Tamer,  Ayten Uncuoğlu, Fırat Çelik, Müjde Uzman yer alıyor.
Dizide, mutlu bir evlilikleri olan çiftin hayatları, kadının işlemediği halde bir cinayetle suçlanarak hapise girmesiyle altüst olması anlatılıyor.
Halaskar ailesinin kapısı bir gece çalınır. Polisler içeri dalar ve Ali Halaskar’ın eşi Melek Halaskar’ı cinayete teşebbüsten tutuklarlar. Ali hiçbir şey yapamaz. Her şey çok hızlı gelişir.

20-dakika-dizisi

Bugüne kadar bir faturayı bile yatırmayı becerememiş tarih öğretmeni Ali , karısının masumiyetini ispatlama peşinde bir yola çıkar. Yol çok uzundur. Fakat Ali’nin sadece 20 Dakikası vardır.
Birbirini ölesiye seven ve birbirleri uğruna hayatlarını feda edebilecek Ali ve Melek’in aşkını anlatan 20 Dakika yakında Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“20 Dakika Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Gözde Kansu Kimdir?

Gözde Kansu Kimdir?

07 Ekim 2013
1480

Sponsor Bağlantılar