Yeni Trend: Tokadı Ye Güzelleş!

Güzellik 12 Kasım 2012
1391

Güzelleşmenin yolu Tokat yemekten geçiyor.Şimdiki yeni trend tokadı ye güzelleş..Taylandlı kadınlar güzelleşmek ve genç kalmak için tokat yiyor. Bunun için güzellik merkezine giden Taylandlı kadın lar tokat yemek için seans başına 200 dolar veriyor. Üstelik randevu almak da öyle kolay değil, aylarca beklemeniz gerekebilir..
Taylandlı Qipao, 2 yıl kadar önce başladığı mesleğinde, sıra dışı bir yöntemle müşterilerini güzel bir yüze kavuşturduğunu iddia ediyor. Qipao’yu diğer güzellik uzmanlarından ayıran en temel özellik, herhangi bir ilaç kullanmadan sadece yüze atılan tokat ile güzelleştirmesi.

tokat-ye-guzelles
Taylandlı güzellik uzmanı, herkesin cevabını aradığı genç kalmanın sırrını tokatta bulduğunu söylüyor. Tayland ve dışından müşterilerinin olduğunu belirten Qipao, gelen müşterilerin önce fotoğraflarını çektiklerini dile getiriyor.
Bu tedavinin sadece kas, yanak ve boyun kısmına uygulandığına dikkat çeken Qiapo, müşterilerine 4 seans sonunda yüzlerindeki değişimi görecekleri garantisini rahatlıkla verdiklerini ifade ediyor. Qipao her seans için 200 dolar alıyor, tüm yüz için ise 4 seansta 1000 dolar talep ediyor. Randevu alabilmek için ise müşterilerin uzun süre beklemesi gerekebiliyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yeni Trend: Tokadı Ye Güzelleş!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1348

Sponsor Bağlantılar